6/70-100

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zaprojektowaliśmy pudełko, w którym można przechowywać przypony do 100cm.

W Polsce, jak również w całej Europie ogromna rzesza wędkarzy stosująca metodę połowu Feeder potrzebuje rozwiązania, które pomieści przypony o takiej długości. Nasze pudełko znakomicie podoła tym potrzebom. Aby uniknąć załamywania się żyłki zastosowaliśmy drewniane kołki z drewna bukowego, dokładnie szlifowane, które nie powodują tzw. efektu „załamania”.

Jak odmierzyć tak długi przypon ? Banalnie proste! Wystarczy, że posłużysz się wyznacznikiem długości przyponu ( na wyposażeniu naszego pudełka) i jedną chwilę uzyskasz żądaną długość. Następnie już tylko pozostaje wpiąć przypon na wybrany pręt i gotowe !!

Jesteśmy bardzo dumni z tego rozwiązania, ponieważ dostajemy bardzo pozytywne opinie od użytkowników posiadających ten model

wym. zewnętrzne 130x560x46mm
platforma górna zawiera 6 prętów dla cm lub 80cm lub 90cm lub 100cm
platforma dolna zawiera 6 prętów dla 70cm lub 80cm lub 100cm
materiał: olcha, brzoza
pokrycie zew. 2x kolor bazowy.4x lakier zewnętrzny z filtrami UV
wnętrze: impregnowane, korek
pręty mosiężne: pod hak fi 1,2mm
pod pętlę fi 1,6mm

wyznacznik długości przyponów 70, 80, 90, 100cm
konfekcja: zawiasy pokrywane 2x lakierem zewnętrznym (ochrona przed korozją)
Zamykanie na magnesy neodymowe
kolory: ciemny orzech, zielony, czerwony, czarny, niebieski
tabele: laminowane do opisu grubości żyłek i wielkości haczyków, pozwalają na łatwe zmazywanie i powtórne nanoszenie opisów w kolorach do wyboru: zielone, żółte, niebieskie

CENA: 229 PLN

KOLORY: